Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Wesele w restauracji czyli pomysł na skromne wesele

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Nie każda para marzy o tym, aby jej uroczystość weselna odbyła się z wielką, przysłowiową pompą i przepychem. Coraz więcej par, decyduje się nie tylko na wesela jednodniowe, ale też znacznie skromniejsze, niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Tym samym, nie ma się co dziwić, ze zainteresowanie restauracjami, które oferują parom możliwość zorganizowania ślubu czy wesela, cały czas rośnie. Jak jednak znaleźć najlepszą naszym zdaniem restaurację, która będzie w stanie nam zaoferować możliwość zorganizowania wesela? Na co w tym przypadku musimy zwracać największą uwagę? Odpowiedzi, znajdziecie państwo właśnie w naszym poniższym artykule.
Wesele w restauracji czyli pomysł na skromne wesele

Przede wszystkim data

Jeśli chodzi o rozpoczęcie poszukiwań restauracji, należy zacząć od ustalenia odpowiedniej daty uroczystości. Musimy też być świadomi tego, że nie zawsze będzie tak, że termin przez nas wybrany będzie dostępny. Wpływa na to oczywiście to, kiedy ustalimy datę uroczystości weselnej, a co za tym idzie – kiedy rozpoczniemy poszukiwania odpowiedniego lokalu. Niemniej jednak, zakłada się, że najlepszym wyjściem jest rozpoczęcie poszukiwań sali weselnej na około rok przed planowaną uroczystością. Wówczas, mamy największe szanse na to, że nasza uroczystość weselna dojdzie do skutku. Jest też znacznie większa szansa na to, że termin przez nas wybrany, będzie terminem wolnym w danej restauracji. Miejmy tez na względzie, że wszelkie daty, które sąsiadują ze świętami, jak również terminy letnie i wczesnojesienne, to najczęściej wybierane daty, jeśli chodzi o zorganizowanie wesela i ślubu. Nie są to jednak jedyne czynniki, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Co zatem jeszcze będzie miało dla nas tutaj znaczenie?

 

Ilość gości oraz potencjalna możliwość cateringu

W momencie, kiedy mówimy o raczej skromnej uroczystości weselnej restauracja - okolice Częstochowy powinno zadowolić każdego. Warto też zaznaczyć, że skrupulatne określenie ilości planowanych przez nas gości, będzie miało duże znaczenie. Chociażby ze względu na to, jaką cenę będziemy mieli zapłacić za zorganizowanie takiego przyjęcia. Warto jest też w przypadku organizowania wesela w restauracji, zorientować się, czy jest ona w jakikolwiek sposób połączona np. z hotelem. Wówczas nie będziemy mieli najmniejszych problemów, jeśli mowa o zapewnieniu gościom noclegu. Znamienne jest to szczególnie w przypadku, kiedy wesele jest jednodniowe.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie bolesławieckiej
Express Bolesławiecki


MRDzisiaj
Wtorek 23 października 2018
Imieniny
Edwarda, Marleny, Seweryna
Redakcja

tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl
Partnerzy serwisu
Gmina Udanin
Starostwo Średzkie
BOK MCC
Śniadanie Mistrzów
Kino
FORUM
o © 2007 - 2018 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl