Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk
Nasze archiwum
Znaleziono 73 informacji. Wszystkie poniżej.

Pierwszaki z dwójki ślubowały »
Tekst opublikowany 2012-10-30, opracowanie sp2
To było święto dla całej szkoły. Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2 złożyli uroczyste ślubowanie.

Uwaga na „cyfrowych monterów” »
Tekst opublikowany 2012-10-29, opracowanie pol
Podał się za montera telewizji cyfrowej i wszedł do mieszkania starszej kobiety pod pretekstem konieczności dokonania modyfikacji w odbiorniku telewizyjnym. Za usługę zażądał stu złotych. Zabrał jednak o wiele więcej. 92-latka straciła blisko 6 tysięcy złotych.

Kaplica poświęcona »
Tekst opublikowany 2012-10-25, opracowanie um
W Domu Pomocy Społecznej w Bolesławcu odbyła się uroczystość poświęcenia kaplicy.

Zaproszenie do cyrku – bilety dla Czytelników »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie rr
Z gościnnymi występami zawita reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja. W tym roku Arlekin świętuje swój jubileusz 15-lecia istnienia, a przez te lata stał się jednym z najbardziej znanych cyrków polskich.

Sukces Kariny  »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie um
Mieszkanka Gminy Nowogrodziec Karina Jasińska z Gościszowa, która jest osobą niepełnosprawną, na początku października zdobyła najwyższy szczyt w Europie Pico del Veleta (Hiszpania).

Młodzi bandyci na gościnnych występach »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie pol
Bolesławieccy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzież i pobicie.

Wyniki mistrzostw powiatu »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie Jerzy Stanik
Poniżej publikujemy wyniki i klasyfikację końcową Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej – rok szkolny 2012/2013. Mistrzostwa rozgrywano w ramach i według regulaminu Dolnosląskiej Liceliady zgodnie z Kalendarzem Imprez S.Z.S. – Dolny Śląsk. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym 2 x 30 min., w dniach 25.0 .- 22.10 na boisku przy ul. Spacerowej 26.

Znak jakości dla MZS nr 2 »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie um
W dniach 7-8 października delegacja Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 z Bolesławca wzięła udział w Konferencji „E–edukacja w Polsce 2012”. Podczas uroczystej gali w Sali Kolumnowej Sejmu RP szkoła otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Znak Jakości Interkl@sa 2012”.

VI inauguracja roku akademickiego UTW »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie um
20 października odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2012/2013 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bolesławcu. Uniwersytet jest jednostką dydaktyczną afiliowaną przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Gryf Dolnośląski dla bolesławieckiej firmy Navsim Polska »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie sp
Bolesławiecka firma Navsim Polska od poniedziałku jest szczęśliwym posiadaczem statuetki Gryfa – Dolnośląskiej Nagrody Gospodarczej.

Konkurs BOK: zaprojektuj kartkę świąteczną i wygraj! »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie bok
Ogłaszamy konkurs na najlepszy projekt graficzny świątecznej kartki, nawiązujący do polskich tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Bolesławiecka bezpieka »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie AB
Inspiracją do powstania książki, poświęconej działalności bolesławieckiego Urzędu Bezpieczeństwa były badania prowadzone w 2008 r. w okolicach dawnego aresztu UB przy ul. Grunwaldzkiej 5.

Wygraj bilet na koncert Doroty Miśkiewicz! »
Tekst opublikowany 2012-10-22, opracowanie bok
Już za dwa tygodnie, 8 listopada, w sali Forum odbędzie się koncert Doroty Miśkiewicz. Organizator koncertu, Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki, przygotował konkurs, w którym wygrać można wejściówkę na to muzyczne wydarzenie.

Laureaci konkursu „Bolesławiec w kwiatach” »
Tekst opublikowany 2012-10-22, opracowanie um
W bolesławieckiej Sali Rajców ogłoszono wyniki konkursu „Bolesławiec w kwiatach”. Inicjatorem konkursu Towarzystwo Miłośników Bolesławca. Konkurs organizowany jest przy współudziale Urzędu Miasta.

Łup ukrył w krzakach  »
Tekst opublikowany 2012-10-19, opracowanie pol
Policjanci z Nowogrodźca zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do biura. Sprawca ukradł sprzęt komputerowy oraz kasetkę z pieniędzmi.

Mój Trup według Jana Konia »
Tekst opublikowany 2012-10-19, opracowanie Jan Koń
Za nami pierwszy dzień naszego mini festiwalu monodramu. Wczorajszy spektakl pt. „Mój trup” udowodnił, że monodram to sztuka niełatwa i wymagająca, ale gdy dobrze zagrana – porażająca.

Aleja Przyleśna - grupowy pomnik przyrody »
Tekst opublikowany 2012-10-19, opracowanie um
W ramach obchodów „Święta Drzewa i Pachnicy” dzieci i młodzież z bolesławieckich szkół i przedszkoli oraz członkowie stowarzyszenia „Trójrzecze” symbolicznie otworzyli Aleję Przyleśną, która uznana została za grupowy pomnik przyrody w celu ochrony pachnicy dębowej.

Aktualizacja! Projekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla miasta  »
Tekst opublikowany 2012-10-19, opracowanie
Prezydent Miasta Bolesławiec zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu Aktualizacji projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla miasta Bolesławiec zawierającej:

Jak odchudzać się zdrowo i skutecznie »
Tekst opublikowany 2012-10-17, opracowanie
Według WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) prawidłowe, zdrowe tempo chudnięcia to od 0,5 do 1 kg tygodniowo. Zbyt duże spadki wagi w krótkim czasie mogą skutkować w przyszłości efektem jo-jo. W zdrowym odchudzaniu nie pomogą domowe diety, najlepiej udać się do dietetyka.

Szczęście legnickiego grzybiarza  »
Tekst opublikowany 2012-10-17, opracowanie pol
O sporym szczęściu może mówić 78 – letni mężczyzna, który zgubił się w lesie zbierając grzyby. Przemoczonego i zmarzniętego znaleźli w rowie policjanci z powiatu bolesławieckiego, prowadzący nocne poszukiwania.

Nagroda Ministra Edukacji Narodowej - przyznana  »
Tekst opublikowany 2012-10-16, opracowanie sp
- Dziękuję, że nie szczędzą Państwo czasu, wiedzy i kreatywności młodym, wartościowym ludziom, którzy tego bardzo potrzebują. Potrzebują Waszej wiedzy, ale też głębokiego wsparcia i empatii.

Bolesławiecki Olsen z beczką na rowerze »
Tekst opublikowany 2012-10-16, opracowanie pol
Policjanci z powiatu bolesławieckiego zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa. Funkcjonariusze zabezpieczyli skradziony olej napędowy oraz skuter, który również pochodził z kradzieży.

Będzie ostro »
Tekst opublikowany 2012-10-16, opracowanie rr
16 listopada w Centrum Weselno-Bankietowym Galeria odbędzie się I Bolesławiecki Przegląd Kapel Garażowych „Hard Core Festiwal”. Tym samym dajemy możliwość zaprezentowania się kapelom rockowo-metalowym. Na zakończenie zagra zespół Malchus

Dyniowe szaleństwo »
Tekst opublikowany 2012-10-16, opracowanie (info BOK-MCC)
Wszystkie dzieci zapraszamy do wspólnej zabawy. Do świata halloween przeniesiemy się podczas tworzenia specjalnych lamp wykonanych z dyni.

Wirtualnie w MZK »
Tekst opublikowany 2012-10-16, opracowanie um
W bolesławieckim Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie robocze partnerów projektu „Regio Info”. Projekt realizowany jest przez: Miejski Zakład Komunikacji w Bolesławcu, Kraftverkehrsgesellschaft Dreiländereck Zittau GmbH, Verkehrsgesellschaft Görlitz mbH, PPKS w Zgorzelcu Sp. z o.o., Verkehrsverbund Oberlausitz-Niederschlesien mbH. Partnerem wiodącym jest ZVON Zweckverband Oberlausitz-Niederschlesien.

Głowy z żeliwa, głowy z gliny »
Tekst opublikowany 2012-10-16, opracowanie bok
W najbliższy piątek, 19 października, odbędzie się wernisaż wystawy rzeźb Mateusza Dworskiego. Towarzyszyć mu będzie specjalna prelekcja „Rzeźby w metalu”.

Rozstrzygnięcie konkursu „Bolesławiec w kwiatach” »
Tekst opublikowany 2012-10-16, opracowanie um
19 października 2012 r. (piątek) nastąpi rozstrzygnięcie tegorocznej edycji konkursu „Bolesławiec w kwiatach”.

Święto Drzewa i Pachnicy  »
Tekst opublikowany 2012-10-15, opracowanie um
Stowarzyszenie Trójrzecze zaprasza 17 października 2012 r. (środa) do udziału w Święcie Drzewa i Pachnicy, w czasie którego nastąpi wręczenie nagród laureatom konkursów.

Gratulacje i nagrody dla nauczycieli »
Tekst opublikowany 2012-10-15, opracowanie um
Dzisiaj w Sali Rajców w Bolesławcu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Policjanci szkolą dzieci  »
Tekst opublikowany 2012-10-15, opracowanie pol
Zespół Prewencji Kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzi działania prewencyjne ukierunkowane między innymi na dzieci i młodzież.

Koncerty z okazji Dnia Edukacji Narodowej »
Tekst opublikowany 2012-10-15, opracowanie psm
Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto polskiej szkoły, uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, co szkoły prowadzą i nadzorują.

Szokujące wyniki kontroli »
Tekst opublikowany 2012-10-13, opracowanie pol
W ramach akcji „Truck” policjanci Ruchu Drogowego przeprowadzili wzmożone kontrolne pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach powiatu.

Wspomnienie zsyłki »
Tekst opublikowany 2012-10-12, opracowanie bok
W sali konferencyjnej BOK-MCC odbyło się spotkanie z Zuzanną Bardziel – autorką książki „Na świadectwo prawdzie”.

Szkolenie przed wyjazdem do Kosowa »
Tekst opublikowany 2012-10-12, opracowanie Tekst i zdjęcia: kpt. Remigiusz Kwieciński
Żołnierze 23 pułku artylerii wydzieleni do składu 28. zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego KFOR w Kosowie rozpoczęli szkolenie przygotowawcze.

Płatny parking przy placu Piłsudskiego »
Tekst opublikowany 2012-10-12, opracowanie um
Od 15 października 2012 r. (poniedziałek) parking przy pl. Marszałka J. Piłsudskiego będzie płatny.

Wybudowano drogę wewnętrzną  »
Tekst opublikowany 2012-10-12, opracowanie um
Zakończyły się prace budowlane drogi wewnętrznej przy ul. Zabobrze.

Zakończył się remont przy ul. Bankowej »
Tekst opublikowany 2012-10-12, opracowanie um
Urząd Miasta w Bolesławcu odebrał prace uzupełniające remont chodnika przy ul. Bankowej.

Teatralny duch Forum »
Tekst opublikowany 2012-10-12, opracowanie for
Trzy spektakle dla najmłodszych przygotowali aktorzy Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Na deskach Forum zobaczyć można było „Baśnie Andersena” oraz „Sposób na szkołę”.

Wytrawne kino na wynos »
Tekst opublikowany 2012-10-12, opracowanie rr
Wszystkich fanów dobrego kina zapraszamy nie tylko na seanse w kinie Forum, ale także – do Filmowej Cafe, gdzie można już kupić płyty DVD z filmami, które część z bolesławian znać może choćby z poniedziałkowych spotkań w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego.

Modernizacja oświetlenia »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie um
Urząd Miasta w Bolesławcu odebrał prace pierwszego etapu modernizacji oświetlenia ulicznego na osiedlu Kwiatowym.

Przygotowania do utworzenia szkoły ojców Pijarów »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie um
10 października przedstawiciele Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów gościli w Bolesławcu. Wizyta związana jest planami uruchomienia szkoły ojców Pijarów.

Złoty Laur dla Towarzystwa Budownictwa Społecznego »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie um
Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Bolesławcu otrzymało ZŁOTY LAUR 2012 - główną nagrodę Instytutu Gospodarki Nieruchomościami.

Specjalistyczne odchudzanie bliżej Ciebie »
Tekst opublikowany 2012-10-10, opracowanie
Nadprogramowe kilogramy i centymetry w talii, to coraz częstszy problem naszych czasów. Wszystko to wina pośpiechu, niesystematyczności, zbyt swobodnego podejścia do tematu jakim jest dieta. Gdy zorientujemy się, że to już nie kilka centymetrów więcej, tylko otyłość, szukamy kolejnych diet i cudownych wspomagaczy. Jednak zwykle to nie pomaga? Jak więc sobie radzić?
Zdjęć: 1  

Policyjny nalot  »
Tekst opublikowany 2012-10-10, opracowanie pol
Policjanci podczas działań dokonali 191 kontroli, w wyniku których nałożyli 147 mandatów karnych.

Ostatnie przejście »
Tekst opublikowany 2012-10-10, opracowanie stow
Dobiegają końca sobotnie wędrówki śladem dawnej Via Regia między Dolnym Śląskiem a Saksonią.

II LO prowadzi w rozgrywkach »
Tekst opublikowany 2012-10-10, opracowanie Jerzy Stanik
Rozegrano kolejne mecze Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej.

Prezydent zaprasza »
Tekst opublikowany 2012-10-10, opracowanie um
Prezydent Miasta Bolesławiec zaprasza na szkolenie skierowane do właścicieli punktów sprzedaży oraz sprzedawców i osób podających napoje alkoholowe. Szkolenie jest realizacją lokalnej polityki wobec alkoholu opracowanej i przyjętej uchwałą Rady Miejskiej w „Miejskim Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych”.

100 lat Kazimiery Dudek »
Tekst opublikowany 2012-10-10, opracowanie um
Setne urodziny świętowała 9 października mieszkanka Bolesławca pani Kazimiera Dudek.

Teatr o zagrożeniach »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie ppwn
W przedszkolu publicznym odbyło się przedstawienie w wykonaniu aktorów z Krakowa pt. "Kalejdoskop zagrożeń".

Mój Trup, czyli oto Teatr »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie tb
WROSTJA czyli Wrocławskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora, to najstarszy festiwal monodramu na świecie, organizowany we Wrocławiu od 1966 roku. W tym roku trzy spektakle w ramach 46. festiwalu zagoszczą także w naszym teatrze. Trzy dni i trzy monodramy to nasza propozycja na październik.

Złodziej, ale gość i… brat »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie pol
Policjanci z Warty Bolesławieckiej odzyskali biżuterię za 1800 złotych, która padła łupem złodzieja-gościa.

Nowa miejska publikacja »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie um
Kościół pw. Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja w Bolesławcu przeżywał różne koleje swojego istnienia i zawsze zadziwiał swoim pięknem.

Bolesławiec ma bazylikę »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie um
7 października kościół pw. Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja w Bolesławcu został podniesiony do godności bazyliki mniejszej. Uroczystości ogłoszenia dekretu Stolicy Apostolskiej przewodniczył Prymas Polski abp Józef Kowalczyk.

Market nie chciał być sponsorem imprezki »
Tekst opublikowany 2012-10-08, opracowanie pol
Bolesławieccy policjanci odzyskali wózki zakupowe, które padły łupem dwóch złodziei. Wartość skradzionego mienia właściciel wycenił na 1000 złotych.

Kary za prędkość »
Tekst opublikowany 2012-10-08, opracowanie pol
Podczas akcji „Prędkość” funkcjonariusze szczególnie kontrolowali przestrzeganie ograniczeń prędkości obowiązujących na drogach powiatu bolesławieckiego.

Cyberprzemoc w Kraśniku Dolnym »
Tekst opublikowany 2012-10-08, opracowanie pol
Odpowiedzialność prawna nieletnich i cyberprzemoc to tematy przewodnie spotkania policjantek z uczniami klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Kraśniku Dolnym.

Historia zagrała na ulicach miasta »
Tekst opublikowany 2012-10-08, opracowanie TO
Na ulicach Bolesławca przeprowadzona została gra miejska na temat przeszłości naszego miasta. Brały w niej udział drużyny uczniów ze szkół podstawowych i średnich z terenu powiatu bolesławieckiego. Gra stanowiła nowy element konkursu „Poznajemy Ojcowiznę”, rozgrywanego w tym roku po raz dziesiąty.

Bolesławieccy „Obiektywni” we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2012-10-05, opracowanie CK"Z"
Dzięki wrocławskiemu Centrum Kultury „Zamek” zdecydowaliśmy się wyjść z naszymi pracami poza granice naszego miasta…

Porzucony łup »
Tekst opublikowany 2012-10-05, opracowanie pol
Policjanci z Komisariatu Policji w Nowogrodźcu odzyskali samochód o wartości około 40 tysięcy złotych.

Wychowywać - ale jak? »
Tekst opublikowany 2012-10-05, opracowanie um
W ramach II Tygodnia Wychowania pod hasłem „Wychowywać - ale jak?” odbyła się w Bolesławcu konferencja poświęcona zagadnieniom wychowania

Otwarci na świat »
Tekst opublikowany 2012-10-05, opracowanie um
W Bolesławcu odbył się Dziecięcy Festiwal Twórczości Europejskiej w ramach ogólnopolskiego programu ”Kraina dzieci w Europie-bis ”autorek Mireli Nawrot i Ireny Dzierzgowskiej.

Bazylika w Bolesławcu »
Tekst opublikowany 2012-10-05, opracowanie um
7 października o godz. 13 kościół pw. Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja zostanie podniesiony do godności bazyliki mniejszej.

Ktokolwiek widział »
Tekst opublikowany 2012-10-04, opracowanie pol
Komisariat Policji w Nowogrodźcu prowadzi poszukiwania zaginionej młodej kobiety - Moniki Prasil

Bolesławieckie „archiwum x” »
Tekst opublikowany 2012-10-04, opracowanie pol
Policjanci z powiatu bolesławieckiego wpadli na trop nowych okoliczności, które pozwoliły na wyjaśnienie sprawy sprzed dwóch lat.

Ojcowizna na ulicy »
Tekst opublikowany 2012-10-04, opracowanie mc
Już jutro w ramach konkursu "Poznajemy Ojcowiznę" na ulicach Bolesławca zostanie przeprowadzona gra miejska o tematyce historycznej.

Rowerowy weekend w Bolesławcu »
Tekst opublikowany 2012-10-03, opracowanie um
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu zorganizował piknik rowerowy na terenie Ośrodka Wodno-Sportowego przy ulicy Spacerowej. Dla uczestników pikniku przygotowano gry i konkursy oraz możliwość oznakowania roweru.

Otwarci na świat »
Tekst opublikowany 2012-10-03, opracowanie um
W Bolesławcu odbył się Dziecięcy Festiwal Twórczości Europejskiej w ramach ogólnopolskiego programu ”Kraina dzieci w Europie-bis ”autorek Mireli Nawrot i Ireny Dzierzgowskiej.

Jak policjanci z seniorami »
Tekst opublikowany 2012-10-03, opracowanie pol
Jakie zagrożenia czyhają na seniorów w życiu codziennym? Co zrobić kiedy jesteśmy ofiarą przestępstwa? Odpowiedzi między innymi na takie pytania usłyszeli seniorzy z Osiecznicy i Kliczkowa podczas spotkania z policjantami.

Psychotropy na sfałszowane recepty »
Tekst opublikowany 2012-10-03, opracowanie pol
Od pewnego czasu w aptekach na terenie powiatu zaczęły pojawiać się sfałszowane recepty. Widniały na nich pieczątki różnych lekarzy, ale lek był zawsze ten sam…

„Jedynka” wygrała debatę we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2012-10-02, opracowanie LOI
Tegoroczną debatę oksfordzką pod hasłem "Wokół ACTA - Nowa Aleksandria czy Świat wg Orwella?", przeprowadzoną w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, wygrali uczniowie I LO im. Wł. Broniewskiego.

Kradł w przychodni  »
Tekst opublikowany 2012-10-01, opracowanie pol
Bolesławieccy dzielnicowi zatrzymali 21-latka, który ukradł pieniądze na terenie jednej z przychodni lekarskich.

Czyj ten rowerek  »
Tekst opublikowany 2012-10-01, opracowanie pol
W ostatni weekend września mieszkaniec Bolesławca podczas spaceru w okolicy ulicy Rumiankowej (osiedle Kwiatowe) zauważył porzucony rower dla dziecka w wieku ok. 7-10 lat.

Nowy inwestor w strefie ekonomicznej »
Tekst opublikowany 2012-10-01, opracowanie um
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest-Park” podpisała akt notarialny z firmą KEGGER Sp. z o.o. Przed podpisaniem umowy firma KEGGER otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Bolesławiec

Dzisiaj
Wtorek 16 sierpnia 2022
Imieniny
Joachima, Nory, Stefana

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości Bolesławiec

OtoBoleslawiec.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl